انجمن اریگامی ایران

امكانات كاربران سايت

مطابق آنچه كه مطرح گرديد موارد قابل استفاده گوناگوني با دامنه هاي مختلف در انجمن اریگامی ایران موجود مي باشد كه با عضويت رايگان مي توان از مطالب عمومي مندرج بهره برداري نمود ، همچنين كاربران ويژه مي توانند اطلاعات تكميلي جهت بهره برداري را بر روي سايت مشاهده نمايند .

کاربر سایت شوید

برای مشاهده امکانات کاربران کلیک کنید »

ورود گزارش تصویری روز جهانی ریاضیات
  پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵
   
 

روز چهارشنبه
روز ملي رياضيات
دعوت شديم به استان سرسبز گيلان......

روز چهارشنبه
روز ملي رياضيات
دعوت شديم به استان سرسبز گيلان
گراميداشت چهره ماندگار رياضي كشور پروفسور بهمن مهري استاد دانشگاه صنعتي شريف هم بود.
قرار بود نمايشي از اوريگامي هم صورت بگيره و مسابقات روبيك هم انجام بشه. راس ساعت ٩ همايش شروع و تا ١٢ با تجليل از اساتيد رياضي و پروفسور مهري خاتمه يافت.
ساعت ١ براي صرف ناهار به رستوران رفتيم. بعد از ناهار تا ساعت ٣ دكور غرفه اوريگامي زده شد و كارهاي براي ارائه به نمايش درآمد. از ساعت ٣ تا ٤:٣٠ دقيقه توضيحاتي در رابطه با اوريگامي و اشكال آماده شده در غرفه داده شد و راس ساعت ٤:٣٠ دقيقه كارگاه آموزش اوريگامي تا ساعت ٦:٤٥ برپا شد و استقبال خوبي از اين هنر به عمل آمد. حتي رئيس انجمن دانشجويان دانشگاه رياضي از اين هنر بسيار رضايت داشت و گفت امكان داير شدن كلاسهاي اوريگامي بعد از برپا شدن خانه رياضي در شهر رشت بسيار زياد است.
بعد از كارگاه اوريگامي، كارگاه نجومي، كارگاه روبيك و مسابقات رياضي، اختتاميه روز ملي رياضي شروع و ساعت ٨:٣٠ دقيقه به پايان رسيد.

 

 [ آرشيو ]